Jak přilepit upíří zuby? Kostýmy a převleky
Sdílet
Jak přilepit upíří zuby?

Základní materiály a nástroje

Každý se někdy během svého života ocitne v situaci, kdy potřebuje upíří zuby. Ať už je to na Halloween, karneval nebo prostě jen pro zábavu. Klíčem k úspěchu je mít k dispozici správné materiály a nástroje. Správnou volbou jsou samozřejmě upíří zuby - a to buď zakoupené v obchodě nebo vyrobené vlastnoručně. Pro jejich přichycení potřebujete zubní lepidlo, které je snadno dostupné v obchodech s kosmetikou nebo lékárnách. Při použití zubního lepidla je třeba dávat pozor, aby se nepřilepilo na nesprávné místo. Pro snadnější manipulaci doporučuji použití pinzety. Jakmile máte všechno potřebné, můžete začít.

Výběr perfektních upířích zubů

Perfektní upíří zuby nejsou jen otázkou velikosti a tvaru, ale také barvy. Měli byste si vybrat takové, které vypadají co nejvíce přirozeně. Pokud jste na to, můžete si je i nalakovat - na červeno, pro krvavý vzhled, nebo na černo, pro větší dramatický efekt. Rovněž je možné vybrat si zuby s různými efekty, například „měnící se ve tmě“ nebo „svítící“. Ale jakmile máte své perfektní zuby, neměli byste zapomínat na správnou údržbu. Je důležité je udržovat čisté. Pamatujete na to když jste byli malí a máma vám říkala, že si musíte čistit zuby? No, to samé platí i pro upíří zuby!

Příprava zubů a úst na přilepení

Předtím, než začnete lepit zuby, je důležité důkladně si vyčistit zuby a ústa. To znamená, že byste měli vyčistit všechny povrchy, na které se hodláte zuby přilepit. Můžete použít běžnou zubní pastu, ale doporučuju tu, která má antibakteriální účinky. To pomůže zabránit infekci. Po vyčištění je třeba ústa opláchnout vodou a osušit. Poté si můžete vzít zubní lepidlo... a začít pracovat!

Jak aplikovat lepidlo

Lepidlo na zuby se aplikuje přímo na upíří zuby. Nepoužívejte příliš mnoho - méně je někdy více. Pokud použijete příliš mnoho, může to způsobit to, že zuby nebudou držet pevně a budou se pohybovat. Po aplikaci lepidla je třeba počkat několik minut, než začne vysychat (zkontrolujte návod na obalu pro správný čas). Nenechávejte zuby bez dozoru, když čekáte, aby lepidlo vyschlo - mohou se přilepit na nechtěné objekty (dokonce i na vaši kočku, pokud se jí podaří je získat!).

Přilepení zubů

Až se lepidlo vysuší, je na čase přilepit zuby. Carefully position them on your teeth and press down gently. Je lépe začít od jednoho konce a postupovat ke druhému, abyste měli kontrolu nad tím. Pokud se zuby nepřilepí hned, nebojte se to zkusit znovu. Trvá to chvíli, než se člověk naučí. Musím říci, že první párkrát to u mě nebylo úplně hladké. Ale jakmile do toho přijdete, budete mít na této party nejlepší kostým!

Péče po přilepení a odvalování zubů

Po přilepení zubů je důležité se o ně starat. Pravidelně je kontrolujte, aby byli stále na místě a pevně drželi. Pokud potřebujete zuby sundat, jednoduše je odlupňujte od zubů. Nenásilím - může to být bolestivé a můžete poškodit skutečné zuby. Po sundání zubů je důležité je důkladně vyčistit a uskladnit na bezpečném místě, kde se neztratí. A to je vše. Tak, a jak se vám líby nové upíří zuby? Já musím říci, že jsem vždycky chtěl být upírem, takže jsem si to užil!

"Fangs for the memories" - Život úspěšného upíra

No, aniž bych se vzdal své lidskosti, můžu říct, že život upíra má své kouzlo. A to je přesně to, co jsem hledal, když jsem si poprvé zakoupil své upíří zuby. Je to zábava se na párty převléknout za upíra a sledovat reakce lidí. Ať už se jedná o strach, překvapení nebo jen smích. Ať už si vyberete jakékoliv zuby, jste stále vy. A opět, hlavní je se bavit. A kdo ví? Možná z vás vyroste skutečný upír... nebo aspoň z vás bude vypadat jako jeden. Buďte upíří, buďte divocí a buďte vy!

Jarmila Kovaříková

Jsem stomatoložka s více než dvacetiletou praxí. Vystudovala jsem Lékařskou fakultu v Hradci Králové, poté jsem se specializovala na stomatologii a dnes mám vlastní ordinaci. Moje práce je mým koníčkem, ráda pomáhám lidem a zlepšuji jejich úsměvy. Kromě toho ráda píšu články a blogy o péči o zuby a ústní hygienu.

Napsat komentář