Jak fixní rovnátka ovlivňují vaše randění Zdraví a krása
Sdílet

Rozhodování o nasazení fixních rovnátek

Když mi zubař doporučil nasadit si rovnátka, měl jsem smíšené pocity. Na jedné straně jsem věděl, že rovnátka mi pomohou s mojí špatně sesazenou dolní chrupavkou, ale na druhé straně jsem si uvědomil, že to může mít vliv na moje randění. Část mě si říkala: "Hej, počkat. Já jsem dospělý muž s rovnátky. To je určitě turn-off pro ženy." Nejsem si ale jistý, zda Marie byla při této myšlence na nějaké rande.

Ale pak jsem se rozhodl to zkusit. Vždyť i moje Morče Sněhulka si zvykla na svou novou klec s novými hračkami, tak proč bych si nemohl zvyknout na rovnátka?

První rande s rovnátky

První rande s rovnátky bylo jistě jedno z těch, na které se nezapomíná. Nebylo to tak špatné, jak jsem si myslel. Moje partnerka mi řekla, že jsem stále stejně atraktivní, i když mám v ústech kov.

I přesto, že bylo trochu těžké se připravit na to první rande, vyplatilo se to. Teď, když mám rovnátka, cítím se sebevědomější. A to přináší zajímavou lekci: rovnátka vám mohou přinést určitý druh sebevědomí, které jste dříve neměli.

Klíčové poznatky o randění s rovnátky

Pokud jde o randění s rovnátky, existuje několik věcí, které bych rád sdílel. První a nejdůležitější věc je, že vám to může přinést určitý druh sebevědomí a vnímání sebe samého.

Druhá věc je, že i když může být těžké se na začátku přizpůsobit, nakonec se to vyplatí. Cítím se teď lépe než kdy dříve a nechal bych si rovnátka nasadit znovu, pokud by to bylo nutné.

Třetí věc, kterou bych rád sdílel, je, že i když máte rovnátka, stále můžete užívat všechny ty věci, které milujete. Miluji jídlo a obával jsem se, že rovnátka mi v tomto znemožní moje oblíbené pokrmy. Ale nebylo to tak. Dokážu jíst téměř vše, na co mám chuť. Třeba křupavou bagetu z naší oblíbené pekárny tady v Českých Budějovicích.

Tipy na randění s rovnátky

Pokud máte rovnátka a bojíte se randění, podělím se s vámi o několik tipů. Nejprve se zbytečně nestraňte randění. Rovnátka nejsou překážkou, ale spíš zkouškou vaší sebeúcty. Když jsem si uvědomil, že rovnátka mě nedefinují, stal jsem se sebevědomějším a atraktivnějším.

Dalším tipem je, že pokud máte pocit, že vás rovnátka činí méně atraktivními, zkuste se zaměřit na své silné stránky. Já jsem si uvědomil, že mám hezké oči a zajímavý hlas, tak proč toho nevyužít?

Hledání lásky s rovnátky

Hledání lásky s rovnátky je jistě zajímavý proces. Ale také může být zábavný. Když jsem se rozhodl nasadit si rovnátka, měl jsem obavy o svůj milostný život. Ale nakonec, to všechno byly jen obavy.

Abych byl upřímný, chodit na rande s rovnátky mi přišlo původně divné. Ale pak jsem si uvědomil, že je to jen další krok na cestě k seberozvoji. A navíc, moje Marie mě miluje takového, jaký jsem. A to je přece to nejdůležitější.

Přijměte své rovnátka a nechte se milovat

Rovnátka jsou jen dočasná. A nakonec, je to investice do vašeho zdraví a vzhledu vašeho úsměvu. Když jsem si to uvědomil, stal jsem se mnohem sebevědomějším. Nehledejte na rovnátkách něco špatného, ale spíše jde o něco, co vám může pomoci cítit se lépe.

Takže pokud máte rovnátka a obáváte se randění, buďte klidní. Uvidíte, že vše je jen o tom, jak se k tomu postavíte. Věřte mi, rovnátka vás nedefinují. Vy jste ti, kteří rovnátka definují.

Konečné myšlenky o randění s rovnátky

Abych to shrnul, jak rovnátka ovlivňují randění? Z mé osobní zkušenosti mohu říci, že mě to naučilo být sebevědomější. Také jsem se naučil, jak docenit sebe sama a jak nechat stranou své obavy a insekuritu. A to je něco, za co jsem opravdu vděčný.

Pokud máte rovnátka a obáváte se randění, pamatujte, že nejste sami. Mnoho z nás má obavy a strachy. Ale jak říkám: "Pokud Morče Sněhulka může zvládnout svou novou klec plnou nových hraček, pak já mohu zvládnout rovnátka".

Jarmila Kovaříková

Jsem stomatoložka s více než dvacetiletou praxí. Vystudovala jsem Lékařskou fakultu v Hradci Králové, poté jsem se specializovala na stomatologii a dnes mám vlastní ordinaci. Moje práce je mým koníčkem, ráda pomáhám lidem a zlepšuji jejich úsměvy. Kromě toho ráda píšu články a blogy o péči o zuby a ústní hygienu.

Napsat komentář