Štědrost je andělská ctnost

Příspěvky se do posledního haléře první pracovní den měsíce předávají transparentně do potřebných rodin.

Příspěvky se do posledního haléře první pracovní den v měsíci předávají transparentně do potřebných rodin.

Pomáháme jako Dobří andělé rodinám, kterým vážné onemocnění dítěte nebo člena rodiny způsobuje existenční finanční potíže.

Proč nepomáhat jako Dobrý anděl s námi, když společně dokážeme pomoci více?

I málo může být pro někoho v obtížné životní situaci, kdy jde o zdraví či život někoho nejbližšího, velkou pomocí.

www.dobryandel.cz/pribehy/

Aktuálně z 30.12.2016:

Vážení klienti, moc děkujeme opět po roce všem, kteří s námi na léčbu chronického selhávání ledvin malého-velkého bojovníka Patrika přispíváte formou menších či větších finančních darů do kasičky na recepci.

V uplynulém roce se vaše štědré příspěvky v součtu vyšplhaly až na krásných 6.152,- Kč, které se do poslední koruny spolu s našimi pravidelnými příspěvky dostaly již k Patrikovi a paní Lence. Jste úžasní, že v tom „jedete s námi“ a dáváme tak společně šanci Patrikovi na jeho uzdravení…

Děkujeme za příspíváte na léčbu Patrika s námi (s pomocí nadace Dobrý Anděl)

Děkujeme za příspíváte na léčbu Patrika s námi (s pomocí nadace Dobrý Anděl)

Pro ty, kteří s námi příběh Patrika sledují, paní doktorka Lenka, maminka 3 dětí, která má malého Patrika od roku 2014 v pěstounské péči, všem vzkazuje:
“Konečně se podařilo Patričkovi dosáhnout váhy 10 kg, která je nutná k zařazení do transplantačního programu. Nyní probíhá dovyšetření, které je před zákrokem nutné. V průběhu července měl Patriček těžkou reakci po očkování, do pár dnů skončil v nemocnici s peritonitidou (zánět pobřišnice). Od té doby se snažíme nastavit léčbu tak, aby byl kompenzovaný.

Děkujeme za příspíváte na léčbu Patrika s námi (s pomocí nadace Dobrý Anděl)

Děkujeme za příspíváte na léčbu Patrika s námi (s pomocí nadace Dobrý Anděl)

Poslední měsíce se snažím všechny příspěvky dávat stranou na období, kdy bude Patriček na transpantaci – 1. měsíc v nemocnici a následně 1-2 měsíce, kdy budu muset být s Patričkem a nebudu moci chodit do zaměstnání, což výrazně zasáhne do rozpočtu.

Mohu napsat jen obrovské děkuji. Při těžkém chronickém onemocnění nemáte jistotu, co bude zítra a zda budete moci do zaměstnání a příspěvek od Dobrých andělů je obrovský dar, který v těžkých chvílích pomáhá.”

Zdroj: www.dobryandel.cz

————————————————————————————————————————————

Aktuálně 27.12.2015:

Vážení klienti, kteří s námi dlouhodobě přispíváte na náročnou léčbu malého Patrika.

Tento velký bojovník Vám posílá ten nejkrásnější povánoční úsměv, kterým každému z Vás moc děkuje za Vaši fantastickou dosavadní finanční podporu na své cestě k uzdravení.

Za rok 2015 jste přispěli do naší kasičky na recepci Vašimi štědrými příspěvky v celkové výši úžasných 7461 Kč, které jsme v průběhu roku společně s našimi pravidelnými příspěvky odesílali na účet nadace DOBRÝ ANDĚL, která finanční pomoc do poslední koruny předává přímo do rodiny paní doktorky Lenky, která si Patrika vzala do pěstounské péče.

Moc děkujeme. Vážíme si Vaší sounáležitosti a společné pomoci v dobré věci, ve které, věříme, že budeme společně pokračovat i v roce 2016…

Několik slov adresovaných i Vám přímo od paní Lenky:

“Patričkův stav je bez výraznějších změn. Protože je Patrik již motoricky velmi aktivní (leze, stoupá si), je náročné ho na dialýze udržet. Všední den běží dialýza 12 hodin a o víkendu 14 hodin. Někdo z rodiny s ním vždy musí několik hodin sedět u postýlky, aby léčba běžela, jak má. Toto je velmi náročné.

V posledních měsících využíváme Váš příspěvek k hrazení zdravotnického materiálu (sterilní čtverce, sterilní krytí) k ošetření Patričkova katetru a k nákupu léků, protože zdravotní pojišťovna spoustu věcí nehradí.

Všem Dobrým andělům posílám obrovské poděkování. Co prožíváme, je hodně náročné a věřím, až bude Patriček po transplantaci, že také budeme moci pomáhat a připojit se k Vám. Děkuji!”

Zdroj: www.dobryandel.cz

 

Tags: , , , ,