Dentální hygiena

Vážení klienti a zájemci o dentální hygienu,

Správná technika čištění a péče o dásně je dovedností pro ty, kterým záleží na zdravých zubech a krásném úsměvu

rádi bychom Vás v krátkosti seznámili s významem dentální hygieny na dlouhodobý zdravotní stav Vašich zubů a dásní, jejich estetický vzhled a vliv na maximální efekt ošetření zubním lékařem.

Jak čím dál více klientů, zejména po prvních několika návštěvách dentální hygienistky dobře ví, dentální hygiena je pro kvalitní stomatologické ošetření naprosto nezbytnou. S postupnou osvětou a rozšiřující se dostupností se stala péče dentální hygienistky běžnou součástí péče o chrup, ruku v ruce se zubním lékařem.

Estetický význam je doplňován mnohem důležitějším přínosem pro zdravý stav chrupu v podobě odstraňování zubního kamene, ošetření zánětu dásní a  prevence stále větší hrozby pro náš chrup- parodontózy (onemocnění závěsného aparátu zubů, které, pokud neléčeno, může způsobit  nevratnou ztrátu chrupu). Správnou prevencí lze tomuto nepříjemnému onemocnění předejít.

O služby dentální hygieny je na naší klinice od prvních dnů značný zájem. Našim novým i stálým klientům poskytuje naše milá a kvalifikovaná dentální hygienistka nejnovější způsoby:

  • odstraňování zubního kamene pro krásnější úsměv- ultrazvukem a pískování metodou air-flow (odstraňování pigmentových skvrn od čaje, kávy a kouření)
  • bělení zubů moderními a k zubům šetrnými metodami pro lepší efekt,
  • instruktáž správného čištění (použití mezizubních kartáčků, dentální niti, s možností správného výběru, nácviku a koupě přímo v ordinaci),
  • péče o dásně k předcházení zánětu dásní a parodontitidě,
  • fluoridace zubů
  • ošetření přecitlivělých krčků, a mnohem více…

Dentální hygiena může být i zábava, ale hlavně základ správné péče o zuby Vašich dětí

Dentální hygiena u nás na klinice se stala za poslední roky natolik oblíbenou, že stále rozšiřujeme pracovní dobu dentální hygieny, abychom vyhověli požadavkům všech klientů v rozumných objednacích lhůtách. Proto doporučujeme domluvení Vaší návštěvy co nejdříve, příp. současně při Vaší návštěvě stomatologa, abyste se vyhnuli delšímu čekání.

Od nás budete  odcházet se znalostí techniky správného čištění zubů a péče o dásně, “pocitem nových zubů”  a se sebevědomým úsměvem, kterého si všichni ihned všimnou…

Protože usilujeme o nejlepší možnou péči o Váš chrup, ke které pravidelná dentální  hygiena přispívá, usilujeme o to, aby i přes nejmodernější přístrojové a materiálové vybavení byly naše služby dentální hygieny pro Vás maximálně dostupné, i přesto, že zdravotní pojišťovny svým pojištěncům tuto péči nehradí. Cena ošetření se vždy odvíjí především od stavu chrupu, volby metody a  rozsahu ošetření pro dosažení  požadovaného výsledku a bude Vám vždy sdělena před ošetřením. Platný ceník výkonů a dentálních pomůcek je k nahlédnutí na recepci a ordinaci dentálních hygienistek.

—————————————————————————————————————————————————

V současné chvíli je evidence zájmu o registraci nových klientů k dent. hygienistce vzhledem ke kapacitě kliniky ve stavu:

DOČASNĚ OTEVŘENA – NOVÉ KLIENTY NYNÍ PŘÍJIMÁMEPříjimáme nové pacienty na dentální hygienu

Pro evidenci Vašeho zájmu o dentální hygienu, vyplňte prosím formulář níže.

(* vyplnění označ. polí je povinné)

Prosíme o vyplnění Vašeho jména, příjmení a bydliště vždy s velkým počátečním písmenem včetně háčků a čárek. Děkujeme.

Jméno*:

Příjmení*: Titul:

Rok narození*:

Mobil*:

Email*:

Město/obec*:

Vyberte prosím jednu z možností*:

Ano, souhlasím, abych byl(-a) elektronicky kontaktován(-a) s doplňujícími informacemi k mé evidenci, termínu objednání a aktuálními novinkami na klinice.*

O Vaší klinice jsem se dozvěděl(-a)*:

Příp. poznámka pouze k evidenci pro nás: (nenaleznete-li informaci, kterou potřebujete ani v emailu po Vašem zaevidování, zavolejte nám prosím na recepci na tel. 736 711 711,  kontaktní formulář použijte pouze v krajních případech (ze zahraničí apod.) Děkujeme.

Napište prosím výsledek, ať víme, že nejste spam, ale náš budoucí klient(-ka) a klikněte na tlačítko pro odeslání*: Kolik je 10+5=? 

—————————————————————————————————————————————————

Máte-li dotaz k dentální hygieně. Tel. a provozní doba recepce:

(+420) 736 711 711

QR kód - kontaktní informace ADONIS DENTAL Neratovice - naskenujte svým chytrým mobilním telefonem s uložením přímo do adresáře

Po 8:00 – 17:00
Út 8:00 – 16:00
St 8:00 – 16:00
Čt 8:00 – 18:00
8:00 – 15:00