Dentální hygiena? Dříve než bude pozdě…

Vážení klienti a zájemci o dentální hygienu,

rádi bychom Vás v krátkosti seznámili s významem dentální hygieny na dlouhodobý zdravotní stav Vašich zubů a dásní, jejich estetický vzhled a vliv na maximální efekt ošetření zubním lékařem.

Jak čím dál více pacientů, zejména po prvních několika návštěvách dentální hygienistky dobře ví, dentální hygiena je pro kvalitní stomatologické ošetření naprosto nezbytnou. S postupnou osvětou a rozšiřující se dostupností se stala péče dentální hygienistky běžnou součástí péče o chrup, ruku v ruce se zubním lékařem.

Estetický význam je doplňován mnohem důležitějším přínosem pro zdravý stav chrupu v podobě odstraňování zubního kamene, ošetření zánětu dásní a  prevence stále větší hrozby pro náš chrup- parodontózy (onemocnění závěsného aparátu zubů, které, pokud neléčeno, může způsobit  nevratnou ztrátu chrupu). Správnou prevencí lze tomuto nepříjemnému onemocnění předejít.

O služby dentální hygieny je na naší klinice od prvních dnů značný zájem. Našim novým i stálým pacientům poskytují naše milé a kvalifikované dentální hygienistky nejnovější způsoby:

  • odstraňování zubního kamene pro krásnější úsměv- ultrazvukem a pískování metodou air-flow (odstraňování pigmentových skvrn od čaje, kávy a kouření)
  • bělení zubů moderními a k zubům šetrnými metodami pro lepší efekt,
  • instruktáž správného čištění (použití mezizubních kartáčků, dentální niti, s možností správného výběru, nácviku a koupě přímo v ordinaci),
  • péče o dásně k předcházení zánětu dásní a parodontitidě,
  • fluoridace zubů
  • ošetření přecitlivělých krčků, a mnohem více…

NOVĚ: Právě jsme rozšířili ordinační dobu našich dentálních hygienistek, proto doporučujeme domluvení Vaší návštěvy co nejdříve, abyste se vyhnuli delším objednacím lhůtám po zaplnění nově dostupných termínů.

Od nás budete  odcházet se znalostí techniky správného čištění zubů a péče o dásně, “pocitem nových zubů”  a se sebevědomým úsměvem, kterého si všichni ihned všimnou…

Protože usilujeme o nejlepší možnou péči o Váš chrup, ke které pravidelná dentální  hygiena přispívá, usilujeme o to, aby i přes nejmodernější přístrojové a materiálové vybavení byla naše služby dentální hygieny pro Vás maximálně dostupné. Cena ošetření se vždy odvíjí především od stavu chrupu, volby metody a  rozsahu ošetření pro dosažení  požadovaného výsledku a bude Vám vždy sdělena před ošetřením. Platný ceník výkonů a dentálních pomůcek je k nahlédnutí na recepci.

—————————————————————————————————————————————————

Pro objednání volejte prosím na recepci:

(+420) 736 711 711

Po 8:00 – 15:30 Út 8:00 – 15:30 St 8:00 – 16:00 Čt 8:00 – 18:00 8:00 – 15:00

Tags: , , , ,